Zeven stappen naar een natuurlijke moestuin

€ 29,95 stuk

1 product in voorraad
De knop Toevoegen aan winkelwagentje verschijnt zodra u de bovenstaande waarden selecteert

Specificaties

Frank Anrijs
9789090301273
Nederlands
december 2016
talloze kleurnfoto's
280
paperback

Op reis met zeven rode koffers

Bij Yggdrasil hebben we de afgelopen 20 jaar gezocht naar de beste manier om op een eenvoudige manier, met de natuur mee, groenten te kweken: zonder spitten, zonder bestrijdingsmiddelen en meststoffen, maar met onze unieke manier van combineren, met veel mulchen en met veel opbrengst!

Tot nu toe is het voor jou misschien een beetje zoeken hoe je best te werk gaat wanneer je samen met de natuur wil tuinieren, in dit boek geef ik je een duidelijke handleiding waarom en wanneer je wat moet doen.

Zeven stappen naar een natuurlijke moestuin neemt je mee op reis met zeven rode koffers. Elke koffer bevat een essentieel onderdeel, elke koffer moet je uitpakken om van je natuurlijke moestuin een succes te maken.

Op het einde combineer je alle koffers in één succesvol moestuinjaar en ben je vertrokken op weg naar je eigen natuurlijke moestuin!

Hierdoor kan ook jij succesvol natuurlijk tuinieren, vermijd je de valkuilen en kan je genieten van je eigen oogst aan heerlijke groenten!

 

Aanbevolen, actueel, nieuw of binnenkort verwacht

€ 29,99 stuk De kruidenapotheek Geen voorraad Productdetails
€ 22,99 stuk Zakboek voor de kringlooptuin 3 product(en) in voorraad Productdetails
€ 16,50 stuk Geneeskrachtige planten - 98 medicinale soorten eenvoudig herkennen 4 product(en) in voorraad Productdetails
€ 29,90 stuk De ecologische samenleving 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 16,95 stuk De Vier Seizoenen Moestuin 1 product in voorraad Productdetails
€ 15,99 stuk De klootzakkenboom 3 product(en) in voorraad Productdetails
€ 44,90 stuk Kruiden voor de vrouw 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 24,90 stuk Natuur is te-veel mens 1 product in voorraad Productdetails
€ 29,95 stuk Het bodemvoedselweb - Alle kleine beestjes helpen 3 product(en) in voorraad Productdetails
€ 19,99 stuk Finding the Mother Tree 1 product in voorraad Productdetails
€ 59,25 stuk Inheemse bomen en struiken in Nederland en Vlaanderen 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 33,99 stuk Duurzaam snoeien - met respect voor plant en dier 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 26,99 stuk Verweven leven 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 23,99 stuk Onkruiden herkennen - Wordt het wat of moet het weg? 3 product(en) in voorraad Productdetails
€ 24,95 stuk Permacultuur in je persoonlijke en sociale leven 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 47,95 stuk Veldgids plantengemeenschappen van Nederland 5de druk 1 product in voorraad Productdetails
€ 26,99 stuk Of je bos lust: koken met planten uit het voedselbos 5 product(en) in voorraad Productdetails
€ 24,95 stuk Eetbare planten 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 27,90 stuk De eetbare siertuin 1 product in voorraad Productdetails
€ 24,95 stuk Eetbare wilde planten, 200 soorten herkennen en gebruiken 4 product(en) in voorraad Productdetails
€ 19,95 stuk Vuurpad van geluk - Over een voedselmoesboswijngaard 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 39,90 stuk Plukplezier - Een jaar lang bloemen zaaien, planten & plukken 1 product in voorraad Productdetails
€ 32,50 stuk Vera’s moestuin - Permacultuur van maand tot maand 3 product(en) in voorraad Productdetails
€ 19,50 stuk De mens tussen aarde en kosmos 1 product in voorraad Productdetails
€ 25,99 stuk Een vlecht van heilig gras 2 product(en) in voorraad Productdetails