Tuinieren op balkon en dakterras

tuinieren-balkon
€ 20,99 stuk

2 product(en) in voorraad
+
–
De knop Toevoegen aan winkelwagentje verschijnt zodra u de bovenstaande waarden selecteert

Specificaties

Öhlenbach, Melanie
9789000381746
Nederlands
maart 2022
Ja
128
paperback

duurzamer en groener wordt het niet

Tuinen maken onze steden groener en leefbaarder, zelfs al is je tuin maar klein. Maar hoe ‘vergroen’ je nu je balkon of dakterras op een milieuvriendelijke manier? Melanie Öhlenbach laat je zien hoe je in potten en bakken duurzaam kunt tuinieren: met plasticvrij gereedschap, met turfvrije alternatieven, insectenvriendelijke biobloemen, fruitboompjes, kruiden en klassieke (vergeten) groenten. Met veel praktische tips, DIY-ideeën en milieuvriendelijke verzorgingstips zodat ook beginnende tuiniers van hun balkon of dakterras echt groene oases kunnen maken. Tuinieren op balkon en dakterras is een boek voor mensen met groene en minder groene vingers, met een balkon of een dakterras, voor beginnende en al wat gevorderde tuiniers die geïnteresseerd zijn in een duurzame aanpak. Ontdek hoe leuk stadstuinieren op de vierkante meter kan zijn!

Melanie Öhlenbach is freelance-journalist, groenauteur en blogger, woonachtig in Bremen. Op 6 m2 verbouwt ze ca 50 verschillende groenten, kruiden, fruit en planten. Ze is gespecialiseerd in duurzaam tuinieren. Ze schreef al eerder een boek over balkontuinieren, publiceert artikelen hierover en is bekend van haar blog (Kistengrün) en radio-uitzendingen (Noord Duitsland).

 

Aanbevolen, actueel, nieuw of binnenkort verwacht

€ 39,90 stuk Waterplanten en waterkwaliteit 1 product in voorraad Productdetails
€ 34,90 stuk Veldgids Paardenbloemen 1 product in voorraad Productdetails
€ 24,95 stuk Een natuurlijke moestuin met permacultuur 3 product(en) in voorraad Productdetails
€ 15,99 stuk De klootzakkenboom 3 product(en) in voorraad Productdetails
€ 24,90 stuk Ambtenaren met ballen 1 product in voorraad Productdetails
€ 6,99 stuk Het kleine boek wildplukken 12 product(en) in voorraad Productdetails
€ 33,95 stuk Voedselbos - Inspiratie voor ontwerp en beheer 3 product(en) in voorraad Productdetails
€ 34,95 stuk Giftige erfenis 1 product in voorraad Productdetails
€ 24,90 stuk Natuur is te-veel mens 1 product in voorraad Productdetails
€ 18,50 stuk The Basics of Regenerative Agriculture 5 product(en) in voorraad Productdetails
€ 39,95 stuk De wildste dranken 1 product in voorraad Productdetails
€ 26,99 stuk Verweven leven 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 29,90 stuk De eetbare siertuin 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 25,00 stuk Haal meer uit je moestuin 1 product in voorraad Productdetails
€ 29,95 stuk Het bodemvoedselweb - Alle kleine beestjes helpen 3 product(en) in voorraad Productdetails
€ 24,95 stuk Eetbare planten 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 25,99 stuk Een vlecht van heilig gras 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 27,95 stuk Dokters van nature 1 product in voorraad Productdetails
€ 27,90 stuk Natuurlijk gekleurd Geen voorraad Productdetails
€ 23,90 stuk De hovenier 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 44,90 stuk Kruiden voor de vrouw 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 29,95 stuk Tuinlogica 3 product(en) in voorraad Productdetails
€ 33,99 stuk Duurzaam snoeien - met respect voor plant en dier 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 49,00 stuk Gezonde bodem, gezond voedsel, gezonde toekomst 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 32,50 stuk Vera’s moestuin - Permacultuur van maand tot maand 3 product(en) in voorraad Productdetails
€ 59,25 stuk Inheemse bomen en struiken in Nederland en Vlaanderen 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 24,95 stuk Permacultuur in je persoonlijke en sociale leven 2 product(en) in voorraad Productdetails