Het verborgen leven van bomen

verborgen-leven-bomen
€ 22,99 stuk

1 product in voorraad
+
De knop Toevoegen aan winkelwagentje verschijnt zodra u de bovenstaande waarden selecteert

Specificaties

Wohlleben, Peter
9789400507326
Nederlands
maart 2016
nee
222
hardback

wat ze voelen, hoe ze communiceren - ontdekkingen uit een onbekende wereld

In het bos gebeuren verbazingwekkende dingen: bomen communiceren met elkaar. Bomen die niet alleen liefdevol voor hun nageslacht zorgen, maar ook voor hun oude en zieke buren. Bomen met emoties, gevoelens en een geheugen. Moeilijk te geloven? Misschien, maar het is waar!

Boswachter Peter Wohlleben vertelt fascinerende verhalen over de onverwachte en ongelooflijke vaardigheden van bomen. Hij combineert de laatste wetenschappelijke inzichten met zijn eigen ervaringen uit het bos, en creëert zo een opwindende nieuwe kennismaking met levende wezens die we dachten te kennen, maar nu pas echt leren begrijpen. En zo betreden we een compleet nieuwe wereld...

Aanbevolen, actueel, nieuw of binnenkort verwacht

€ 24,95 stuk Permacultuur in je persoonlijke en sociale leven 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 24,90 stuk Ambtenaren met ballen 1 product in voorraad Productdetails
€ 49,95 stuk The Earth Care Manual Geen voorraad Productdetails
€ 32,00 stuk Betoverende Botanie Geen voorraad Productdetails
€ 17,95 stuk Van zaaien tot oogsten - praktijkgids voor de moestuin 3 product(en) in voorraad Productdetails
€ 37,46 stuk Natuurinclusieve landbouw in de praktijk 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 29,99 stuk De voedselbos keuken 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 24,95 stuk Eetbare planten 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 29,90 stuk Natuurvolgend bosbeheer - Voor rendabel, biodivers en prachtig bos 1 product in voorraad Productdetails
€ 16,95 stuk De Vier Seizoenen Moestuin 1 product in voorraad Productdetails
€ 25,99 stuk Een vlecht van heilig gras 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 22,00 stuk Bijvoet, het magische vrouwen- en sjamanenkruid 12 product(en) in voorraad Productdetails
€ 26,99 stuk Verweven leven 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 34,90 stuk Veldgids Paardenbloemen 1 product in voorraad Productdetails
€ 49,00 stuk Handboek ecologisch tuinieren 1 product in voorraad Productdetails
€ 29,95 stuk Zaaiagenda 1 product in voorraad Productdetails
€ 22,99 stuk Zakboek voor de kringlooptuin 3 product(en) in voorraad Productdetails
€ 19,50 stuk De mens tussen aarde en kosmos 1 product in voorraad Productdetails
€ 23,99 stuk Onkruiden herkennen - Wordt het wat of moet het weg? 3 product(en) in voorraad Productdetails
€ 24,99 stuk Het komt goed met ons eten 1 product in voorraad Productdetails
€ 27,50 stuk Je bord ontrafeld - Feiten, fabels en emoties over voedsel en landbouw 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 24,95 stuk Eetbare wilde planten, 200 soorten herkennen en gebruiken 4 product(en) in voorraad Productdetails
€ 59,25 stuk Inheemse bomen en struiken in Nederland en Vlaanderen 2 product(en) in voorraad Productdetails
€ 27,95 stuk Dokters van nature 1 product in voorraad Productdetails
€ 29,50 stuk Als vrouwen de aarde dragen 1 product in voorraad Productdetails
€ 33,95 stuk Voedselbos - Inspiratie voor ontwerp en beheer 3 product(en) in voorraad Productdetails